Sponzorský dar

Žádost o sponzorský dar

Vážení,

rádi bychom Vás požádali o pomoc při financování vybavení naší nové mateřské školky v Hradci. Předem děkujeme za čas strávený čtením naší prosby.

Jsme malotřídní škola, jejíž součástí bude též nová dvoutřídní mateřská škola. Novou moderní budovu mateřské školky se povedlo našemu zřizovateli vybudovat až po dlouholeté snaze o rozšíření stávající kapacity. Původní budova již nesplňuje hygienické standarty dnešní doby. Novou mateřskou školu opravdu nelze přehlédnout, jedná se o moderní prostornou budovu, která na první pohled zaujme svojí originalitou a jejíž součástí je velká zahrada a jídelna pro žáky základní školy. Celkové náklady od projektu, stavbu budovy MŠ a úpravy okolí se přiblíží 30 milionům Kč. Část ve výši 18,3 milionu Kč byla hrazena z dotace, zbytek uhradí zřizovatel částečně z úvěru, částečně z ušetřených zdrojů.

Naše žádost směřuje k vybavení školky moderními herními prvky a nábytkem tak, aby splňovaly vysoké bezpečnostní požadavky. Několik měsíců jsme se zřizovatelem prohlíželi katalogy a internetové stránky výrobců vybavení do MŠ a ZŠ, čerpali jsme inspirace v jiných MŠ. Hledali jsme nábytek kvalitní, přitom designově zajímavý a nadčasový. Proto nás nadchnul výrobce LOKKI International s.r.o. ze Starého Plzence. Jejich nábytek a hrací koutky přesně vystihuje naše představy, jak vytvořit dětem podnětné a inspirující prostředí v příjemných barevných odstínech.

„ Děti v sobě mají touhu poznávat, žít v radosti a pohybu, milují jas a čisté barvy. Je příjemnější trávit čas ve vnitřním prostředí, které připomíná přirozený přírodní svět. Ráda jeho kvality stylizuji do jednoduchých, dětskému oku blízkých forem. Tak vznikají herny v tématech lesních, lučních či mořských, v jemných pastelových odstínech, rozzářené barevnými akcenty“……Mgr. Eva Sýkorová, výtvarnice a návrhářka dětských interiérů zn. LOKKI.

Pomozte nám, prosím, vybavit tímto moderním nábytkem herny v naší nové mateřské škole.

V případě, že se rozhodnete nás podpořit, kontaktujte, prosím, paní místostarostku Romanu Roučkovou na tel. 773 822 744 nebo mě na tel. 737 000 717. Samozřejmostí je darovací smlouva. Kromě radosti z dobrého skutku bychom Vám rádi nabídli poděkování formou reklamy:

Poděkování v Hradeckém zpravodaji, Stodských listech a Holýšovském zpravodaji. Umístění loga a poděkování ve vstupní hale školy na jeden rok. Umístění loga společnosti na webových stránkách školy www.zsmshradec.cz. Veřejné poděkování prostřednictvím našich facebookových stránek.

Slavnostní otevření nové budovy MŠ proběhne dne 24. srpna 2024

od 14:00 hod, tímto Vás co nejsrdečněji zveme.

Mgr. Alena Ben Abid

ředitelka ZŠ a MŠ Hradec